1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
1

1 – Ayarlanabilir yükseklik 

Ebeler, bazı annelerin havuza giriş ve çıkışında daha alçak kenarlara ihtiyaç duyduklarını belirtmektedir. Ayarlanabilir havuz yüksekliği, şişme havuzlarda bulunması gereken bir özelliktir. Sadece üst kısmın havasını boşaltın ve düşük yüksekliğe sahip diğer iki bölmeyi doldurun.

2

2- Üç bağımsız bölüm

Bu yöntem, havuz bölümlerinin yanlışlıkla delinebilme ihtimaline karşı havuzun tek bir bölümden oluşmasından daha güvenlidir.

3

3- Pürüzsüz mavi üst bölümler

Anneler dinlenmek için başlarını yasladıklarında rahatsız edici yazılar resimler veya üretici logolarının olmadığı temiz bir yer istemektedirler.

4

4- Çift güçlendirilmiş tutunma barları

Anneler suda kontrollü hareket etmelerine olanak sağlayan tutunma barlarına ihtiyaç duymaktadır. Kasılma anında destek almaya ve havuza girerken tutunmaya yardımcı olur.

5

5- Çift güçlendirilmiş tutunma barları

Anneler havuz kenarlarının üzerine yaslandıklarında kullanmak için havuzun dış bölümünde bu iki güçlü barları talep etmiştir (2 çift, eşsiz olarak konumlandırılmıştır). Maksimum konfor için 30 derece açılandırılmıştır.

6

6- Havuzun iç bölümünde tutunma barı bulunmamaktadır.

Ebeler ve anneler, havuz içindeki tutunma barlarının hareket etmeye engel olabileceği ve linerlerin verimli kullanılmasını engelleyebileceği konusunda hem fikirdirler.

7

7- Pürüzlü yüzey bulunmamakta
Anneler başlarını dayadıkları bölgedeki dikişlerin yumuşak olmasını istemektedirler. Bu özellik anketlerimizde yorum olarak alınmış, hiçbir pürüzlü yüzey havuzumuzda bulunmamaktadır.

8

8- Yumuşak zemin
Anneler havuz yüzeyi üstünde rahat olmak istediler. Tüm havuzlarımızın zemini şişirilmiş şekildedir.

9

9- Pürüzsüz iç yüzeyler
Pürüzsüz iç yüzeylerle oluşturulmuş geniş alan fikri anneler tarafından beğenilmektedir.

10

10- Gider bulunmamakta
Ebeler ve anneler doğum havuzlarında giderin, gereksiz ve zayıf bir bağlantı olduğu konusunda hemfikirdirler.

11

11- Opak dış yüzeyler
Anneler dış yüzeylerin opak olmasının mahremiyet duygusunu arttırdığı fikrine oybirliğiyle katılmaktadır. Oksitosin hormonu salımının başarılı bir doğum için kilit unsur olduğunu ve güvende ve özel hisseden kadınların daha fazla oksitosin salgıladığını bilmekteyiz.

12

12- Yumurta Şekli
Bazı anneler üzerine düşülmesini isterken bazıları daha fazla alan istemekte, bu sebeple havuzlarımızın bir bölümünü daha dar diğer bölümünü daha geniş yapmaktayız. Dar bölümde bulunan oturma kısmı, tutunma barları ile birlikte kadınların kasılmalar arasında oturacağı çok popüler bir bölgedir.

13

13- Kalite, dayanıklılık ve sabitlik açısından test edilmiştir
Her bir havuzun herhangi bir kusura sahip olmadığından emin olmak için şişirilmiş ve teste tabi tutulmuş ve daha sonra %5-10’u rastgele seçilerek bağımsız denetleyiciler tarafından tekrar test edilmiştir. Havuzun kenarları 95 kg’a kadar olan insanların yaslanmasına veya oturmasına dayanacak güçtedir. Ebeler ve eşler havuzlarımızın genişliğini çok sevmektedirler.

14

14- İçecek muhafaza bölümü
Doğum yapan annenin sormadan devamlı bir şeyler içebilmesi için havuzlarımıza bir adet içecek muhafaza bölümü ekledik.

15

15- İki boyut seçilebilme
Bazı aileler odalarında sınırlı boş alana sahip, bazıları eşlerinin kendilerine havuzda eşlik etmelerini istemekte ve bazıları havuzun içinde olabildiğince özgür olmak istemektedirler. Bu sebeple doğum havuzlarımızı normal ve küçük boyutta üretmekteyiz.

16

16- Beyaz zemin
Doğum havuzunda görünürlüğü arttırabilmek için profesyonellerden ve ebelerden aldığımız istek doğrultusunda havuzumuzun zemini beyaz renkte üretilmiştir.

17

17- Eş için yer
Normal boyuttaki havuz size katılmak isteyen eşiniz için yeterli yere sahiptir. Çiftlerin çoğu, havuzun içinde beraber bu tecrübeyi paylaşmaktan keyif almaktadır.

18

18- Oturma bölümü
Anneler havuzda bebekleriyle ilk temas ettiklerinde oturmak için konforlu bir yer talep etmektedir.